Новини

Прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно херсонського адвоката за ч. 1 ст. 111-2 КК

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Херсонської окружної прокуратур скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого адвоката за фактом пособництва державі-агресору за ч. 1 ст. 111-2 КК України. 

Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що обвинувачений, під час тимчасової окупації Херсона пішов на співпрацю з ворогом. Він обійняв посаду так званого «виконуючого обов’язки начальника» у незаконно створеному  органі –  «Государственное унитарное предприятие «Бюро технической инвентаризации», створене на базі аналогічної української установи. На цій посаді він підбирав та працевлаштовував співробітників, організовував їм виплату зарплатні у рублях.    Чоловік надавав представникам інших незаконно створених установ документи щодо нерухомого майна підприємств Херсона, які перереєструвалися за російським законодавствам у фіскальних органах країни-агресора.   

Наразі обвинувачений утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.   Досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *