Новини

Суд визнав Трампа винним у справі про шахрайство з нерухомістю й зобов’язав його сплатити 355 млн доларів штрафу

Суддя штату Нью-Йорк Артур Енгорон визнав колишнього президента США Дональда Трампа винним у справі про шахрайство з нерухомістю й зобов’язав його сплатити 355 мільйонів доларів штрафу та наклав заборону на бізнес-діяльність у штаті.

Про це пише повідомляє The New York Times.

Суддя ухвалив, що Trump Organization завищувала вартість своєї нерухомості, таким чином отримуючи вигідніші банківські кредити. Прокуратура штату Нью-Йорк інкримінувала Трампу сім звинувачень, серед яких – шахрайство, підробку документів, складання неправдивих фінансових звітів.

Окрім штрафу, суд заборонив Трампу протягом трьох років обіймати керівні посади в будь-якій компанії штату, включно з власною, і протягом двох років – його синам – один із них, Ерік Трамп, нині є виконавчим директором Trump Organization.

Також Енгорон зобов’язав продовжити на три роки термін повноважень незалежного наглядача у Trump Organization, який має стежити за дотриманням компанією закону Нью-Йорку.

З урахуванням відсотків фактична сума штрафу, яку має сплатити Трамп, перевищить 400 мільйонів доларів. Найімовірніше, він оскаржить рішення суду протягом 30 днів, передбачених законом.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *