Новини

Як отримати відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство?

Відповідно до положень чинного законодавства Міністерство юстиції України формує і веде Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. В цьому Реєстрі містяться відомості, зокрема, про суб’єктів підприємницької діяльності, відносно яких триває або завершена процедура банкрутства, про стан провадження у справі про банкрутство та інші відомості з питань банкрутства.

Про це нагадує Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Порядок ведення та користування Єдиним реєстром підприємств, а також порядок надання відомостей з нього визначається Положенням про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 15.09.2011 № 3018/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.09.2011 за № 1106/19844 (зі змінами та доповненнями).

Відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, можна отримати у міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції України у формі інформаційних листів.

Запит про надання таких відомостей надсилається у письмовій чи електронній формі до відповідного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України за місцезнаходженням суб’єкта, щодо якого запитується інформація, або до Міністерства юстиції України – у разі необхідності в одночасному отриманні відомостей щодо декількох суб’єктів, які зареєстровані в областях, віднесених до сфери повноважень різних міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України.

Відомості з Реєстру надаються в оперативному порядку з дотриманням черговості надходження відповідних запитів.

У запиті про надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств має бути вказано:

  Інформація про суб’єкта, щодо якого запитується інформація:

найменування і код за ЄДРПОУ (для юридичних осіб);прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб – підприємців);повна адреса місцезнаходження.

Інформація про запитувача:

найменування і код за ЄДРПОУ (для юридичних осіб);прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб);прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб – підприємців);повна адреса місцезнаходження (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців) / місця проживання (перебування) (для фізичних осіб).

У запиті також вказуються підстави для отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств та обґрунтування необхідності в оперативному отриманні таких відомостей.

Інформаційний лист міжрегіонального управління Міністерства юстиції України надається за підписом керівника або заступника керівника міжрегіонального управління Міністерства юстиції України.

Обов’язково! Запит повинен містити особистий підпис запитувача (власноруч у разі направлення письмового запиту або із застосуванням електронного підпису при поданні електронного запиту/направлення запиту засобами електронної пошти). 

Інформаційний лист з відомостями з Єдиного реєстру підприємств не надається у разі, якщо адреса місцезнаходження (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців), місця проживання (перебування) (для фізичних осіб) запитувача належить до території, на якій ведуться активні бойові дії або тимчасово окупованій, інформація про яку міститься в переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженому Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

З Положенням про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство можна ознайомитися за посиланням.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *