Новини

Командири військчастин в останню чергу зацікавлені в тому, щоб боєць отримав гідне лікування чи звільнився з військслужби: Бачинський та партнери

Під час проходження військової служби люди часто стикаються з проблемами, пов’язаними зі станом здоров’я. На жаль, командири військових частин в останню чергу зацікавлені в тому, щоб боєць отримав гідне лікування чи звільнився з військової служби. Лише спільними зусиллями можна довести свою правоту.

Про це повідомляє Адвокатське об’єднання “Бачинський та партнери”.

Служба в Збройних силах України є важливим компонентом безпеки та оборони держави, і вони залежать від своїх військовослужбовців, які віддають своє здоров’я та життя заради захисту нашої країни під час воєнного стану.

На жаль, медичні проблеми можуть змусити військовослужбовців припинити свою службу в Збройних Силах України. Відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу та медичний огляд в Збройних Силах України, установлений перелік хвороб, які можуть бути підставою для звільнення зі служби.

Цей перелік забезпечує здоров’я та безпеку військовослужбовців, які навіть при найкращих зусиллях не можуть виконувати свої службові обов’язки з-за хвороб або медичних проблем.

СПИСОК МОЖЛИВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Серцево-судинної системи, що викликають порушення функцій серця та/або кровообігу, які не піддаються медикаментозному лікуванню.Захворювання органів дихання та внутрішньої секреції, що викликають порушення їх функцій, які не піддаються медикаментозному лікуванню.Захворювання нервової системи, що викликають порушення координації рухів, епілептичні припадки, церебральний інсульт, які не піддаються медикаментозному лікуванню.Захворювання зорової системи, що викликають порушення зору та перешкоджають виконанню службових обов’язків, які не піддаються медикаментозному лікуванню.Захворювання органів травлення, що викликають порушення функціонування органів травлення та/або порушення поглинання корисних речовин, які не піддаються медикаментозному лікуванню, захворювання крові та кровотворних органів, що викликають порушення складу крові та її функціонування, які не піддаються медикаментозному лікуванню.Хронічні гострі захворювання, що викликають значні обмеження фізичної активності, які не піддаються медикаментозному лікуванню.

ЧИ ПОТРІБНА ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ВЛК

Рішення про звільнення приймається після проведення військово-лікарської експертизи та медичного огляду (ВЛК) У разі звільнення зі служби, військовослужбовець має право на компенсацію відповідно до законодавства.

Збройні Сили України мають обов’язок забезпечити високий стандарт медичної допомоги військовим під час їх служби. Вони також забезпечують військових спеціалістів з необхідними засобами та обладнанням для виконання своїх обов’язків.

Збройні сили України залежать від своїх військовослужбовців, які мають високі вимоги до фізичної та психічної готовності. Вони повинні бути здоровими та готовими виконувати свої обов’язки на високому рівні.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *