Новини

НАЗК виявило ознаки корупційного правопорушення та незаконного збагачення на майже 29 млн гривень Вербицьким

Національне агентство з питань запобігання корупції під час моніторингу способу життя виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення в діях колишнього заступника Генерального прокурора України, що свідчать про його незаконне збагачення на майже 29 млн грн.

Про це повідомляє НАЗК.

Агентство встановило, що за дорученням службовця пов’язані з ним особи набули таких необґрунтованих активів:

автомобіль LEXUS ES 300H вартістю понад 960 тис. грн; автомобіль LEXUS NX 300H вартістю понад 480 тис. грн;автомобіль PORSCHE MACAN T вартістю 3,5 млн грн;будинок та земельна ділянка в Києві вартістю 16,3 млн грн;будинок та земельна ділянка в Одесі вартістю 10 млн грн;квартира та земельна ділянка в Анталії (Туреччина) вартістю 3,9 млн грн;

Крім того, не встановлено законних джерел походження готівкових коштів службовця на понад 2 млн грн, а також криптовалюти Tether (USDT).

Матеріали стосовно колишнього заступника Генерального прокурора направлено до Національного антикорупційного бюро України для приєднання їх до матеріалів кримінального провадження та проведення досудового розслідування.

Нагадаємо, 21 червня 2024 року обов’язки заступника генпрокурора Дмитра Вербицького, щодо якого розслідують можливе незаконне збагачення, тимчасово поклали на інших заступників, а 1 липня Дмитра Вербицького звільнено з посади заступника Генерального прокурора.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *