Новини

Апеляційна палата ВАКС підтвердила вирок колишньому голові Козівського райсуду Кренцелю та адвокату Лісній

16 травня 2024 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду підтвердила вирок ВАКС від 02.09.2021, яким колишнього голову Козівського райсуду Тернопільської області М. Кренцеля та адвоката Н. Лісну визнано винуватими в отриманні $2 тис. неправомірної вигоди за винесення рішення на користь третьої особи про відмову у задоволенні подання кримінально-виконавчої інспекції про скасування її звільнення від покарання з випробуванням за ч. 3 ст. 368 КК України.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Колегія суддів АП ВАКС задовольнила апеляційну скаргу прокурора САП та частково задовольнила апеляційну скаргу сторони захисту.

Так, за рішенням суду колишньому голові Козівського райсуду пом’якшено покарання з 6 років позбавлення волі до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади протягом 3 років з конфіскацією майна, крім житла.

Його спільниці суд залишив покарання без змін – 5 років позбавлення волі із забороною займатися адвокатською діяльністю строком на 2 роки. Разом з тим, суд обмежив конфіскацію – половина належного їй майна, крім житла.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом трьох місяців.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *