Новини

САП просить суд конфіскувати майно працівника Київської митниці Руслана Фірсова на суму понад 8,6 млн грн

Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила позов до керівника одного з секторів Київської митниці про визнання необґрунтованими активів на суму понад 8,6 млн грн.

Про це повідомляє САП.

Йдеться про визнання необґрунтованими активів, що оформлені на родичку працівника сектору митного оформлення “Фастів” митного поста “Південний” Київської митниці. Сума — понад 8,6 млн грн, які планують стягнути в рамках цивільної конфіскації.

Матір посадовця у квітні 2023 року придбала житловий будинок і шість земельних ділянок в передмісті Києва. Вона видала доручення сину та його дружині на представництво з усіх питань.

Правоохоронці встановили, що матір посадовця не могла законно набути ці об’єкти нерухомості. Сам посадовець працює на посадах державної служби понад 25 років і його дружина, яка до квітня 2023 року працювала в митних органах, теж не володіли законними доходами і активами для придбання.

Крім того встановлено, що активи використовує саме посадовець і його дружина. Це може вказувати на те, що матір набула їх у власність за дорученням посадовця.

Прокурор САП звернувся до суду з позовом про визнання необґрунтованими цих активів і стягнення їх з посадовця та його матері в дохід держави. На це майно вже накладений арешт.

Нагадаємо, що у 2019 році Руслан Фірсов обіймав посаду виконувача директора Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *