Новини

Вища школа адвокатури НААУ та ELSA Kharkiv провели навчальний курс юридичної англійської: внески передали на ЗСУ

Рівень своєї юридичної англійської підвищували студенти та правники-початківці під час навчального курсу «Legal English», який проходив з 19 лютого по 24 березня. Організаторами курсу виступили Вища школа адвокатури НААУ та ELSA Kharkiv.

Реалізація проєкту стала можлива завдяки підписаному між Вищою школою адвокатури НААУ та Всеукраїнською громадською організацією «Європейська Асоціація Студентів Права Україна» (ELSA) Меморандуму про співпрацю.

Протягом п’яти навчальних тижнів слухачі мали змогу зануритися в основи договірного, трудового, корпоративного, антикорупційного права, а також опанувати практичне застосування альтернативних методів вирішення спорів крізь призму оволодіння тематичною термінологією, освоєння граматичних структур, ознайомлення з відомими міжнародними кейсами та відпрацювання навичок говоріння, письма та перекладу.

Лекторами курсу виступили керівник та члени Центру правничої лінгвістики ВША НААУ, серед яких досвідчені адвокати, юристи, викладачі та комплаєнс-офіцер, які залюбки поділилися своїм досвідом та корисними порадами з вивчення правничої англійської з майбутніми колегами.

Перший захід від керівниці Центру правничої лінгвістики Людмили Колодник був присвячений опануванню лексичного матеріалу за темою «Introduction to Contract Law», під час якого лектор обговорила з учасниками поняття «Simple contract» за правом Англії та Уельсу та пояснила особливості DEED. Спікер окремо звернула увагу правників на поняття та історію доктрини зустрічного задоволення «Consideration» в англійському праві. https://tinyurl.com/5axmj3va

Другий тиждень пройшов під головуванням адвоката Салатин Ходжалиєвої. Студенти та правники, що практикують, вивчали термінологію, характеристики та особливості альтернативних шляхів врегулювання спорів – alternative dispute resolution (ADR). Вивчення блоку, присвяченого ADR, полягало в опануванні теоретичної частини, якій були присвячені перші дві зустрічі зі слухачами, а також відпрацювання набутих знань на практиці на останньому. https://tinyurl.com/2t3xzr5d

Термінологію та основні особливості відповідної Програми з антикорупційного комплаєнсу та Корпоративного договору за українською та міжнародною правозастосовною практикою опановували правники під час третього навчального тижня разом з адвокатом, комплаєнс-офіцером Надією Тарасовою. https://tinyurl.com/45feh9ak

Четвертий тиждень став центром обговорення відносин у сфері інтелектуальної власності, з новелами у сфері законодавчого регулювання яких учасників ознайомила кандидат юридичних наук, доцент кафедри приватного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Оксана Кіріяк. https://tinyurl.com/5n73rwz6

Основам трудового права був присвячений п’ятий завершальний тиждень навчання, який провела для учасників Ірина Шапошнікова, адвокат, внесена до реєстру соліситорів Англії та Уельсу, юрист Asters, член Центру правничої лінгвістики ВША НААУ. Протягом трьох занять правники опановували основи термінології та певних концептів трудового права, мали змогу дізнатися про різницю між трудовими та цивільно-правовими відносинами, а також дослідити критерії, згідно з якими підрядника може бути перекваліфіковано у працівника.

Реалізація проєкту зробила вагомий вклад не лише у професійне зростання майбутніх правників, саме завдяки навчальному курсу за рахунок організаційних внесків учасників вдалося зібрати 37 400 грн на потреби Збройних Сил України, які були перераховані до Благодійного фонду «Другий фронт».

Більше про підписання Меморандуму про співпрацю між Вищою школою адвокатури НААУ та ELSA. https://tinyurl.com/bdhd354s

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *