Новини

НАЗК склало протокол про адмінпорушення стосовно ексзаступника Голови Нацполіції Дмитра Тишлека

Національне агентство з питань запобігання корупції склало протокол про адміністративні правопорушення стосовно колишнього заступника Голови Національної поліції України.

Про це повідомляє НАЗК.

Він отримував від знайомих подарунки у вигляді оренди житла за цінами, нижчими від мінімальної ринкової їхньої вартості. Ці факти виявило агентство, перевіряючи інформацію, оприлюднену в журналістському розслідуванні Bihus info.

Так, службовець безоплатно користувався столичною квартирою на Печерську площею понад 140 кв.м за ціною, що нижча від мінімальної ринкової вартості оренди житла у Києві. Загалом впродовж усього терміну користування квартирою він отримав від орендодавця подарунок (зберігав власні кошти) за несплату мінімальної ринкової вартості оренди квартири на суму 617 тис. грн, чим порушив обмеження, передбачені законодавством.

Крім того, посадовець отримував від знайомої подарунок у вигляді оренди житлового будинку в Київській області площею понад 320 кв.м. Порушуючи абз. 1 ч. 2 ст. 23 Закону він щомісяця приймав подарунки від орендодавця. А саме – проживав у житловому будинку безкоштовно, в той час, як мінімальна ринкова оренда такого будинку становить 75 тис. грн на місяць. Загалом посадовець не доплатив за оренду будинку 225 тис. грн, чим також порушив обмеження, визначені законодавством.

Колишньому заступнику Голови Нацполіції інкримінується порушення обмежень, передбачених ч. 1 ст. 23 Закону щодо подарунка, отриманого у вигляді оренди (користування) квартирою та житловим будинком за ціною, що нижча від мінімальної ринкової вартості.

На виклик НАЗК для надання пояснень та отримання примірника протоколу він не з’явився.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *