Новини

Я вийшов на свободу: Сергій Пашинський після внесення за нього застави у розмірі 272,5 млн грн

Колишній народний депутат та голова Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України Сергій Пашинський заявив, що вийшов на свободу після внесення за нього підприємствами-членами асоціації застави у розмірі 272,5 млн грн.

Про це він повідомив у соціальній мережі.

«Тільки що підприємства-члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості внесли за мене повну заставу. Я вийшов на свободу», – написав він.

Пашинський висловив вдячність «за таку колосальну підтримку». Також він запевнив, що відпрацює «кожну копійку» і доб’ється повернення цих коштів. Крім того, підкреслив колишній народний депутат, вже подана заява «про злочин щодо фальсифікації нібито моїх «розмов».

Нагадаємо, 12 лютого 2024 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру 6 учасникам злочинної організації, які заволоділи нафтопродуктами на загальну суму 967 млн грн, арештованими у справі власника так званої групи компаній «Східно-Європейська паливно-енергетична компанія», який входив до злочинної організації, очолюваної колишнім Президентом України.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *