Новини

Князєв мав допуск до державної таємниці. За такі речі знайдуть, як Киву, я так скажу: заступник Голови Верховного Суду Мамалуй

Заступник голови Верховного суду України Олександр Мамалуй прокоментував звільнення під заставу колишнього голови Верховного суду України Всеволода Князєва. Він закликав Князєва “подумати головою і не намагатися втекти”.

Про це повідомляє Суспільне.

“Втікати не треба. Я не знаю, як сильно він “прикритий”, як сильно за ним слідкують, але “спливти” через місяць в “Москва-Сіті” адвокатом – це не найкращий вихід із ситуації”, – зазначив Мамалуй.

Він зазначив, що Князєв мав допуск до державної таємниці. “За такі речі знайдуть, як Киву, я так скажу”, – додав Мамалуй.

“Залягти “на больничку” на багато років також не можна буде, тому що все одно принесуть, як Насірова в ковдрі. А якщо Князєв захоче мобілізуватися і, так би мовити, кров’ю своєю вину якимось чином виправити, то, можливо, це суспільством і буде сприйнято позитивно. Тому що судді в місцях відбування покарання не дуже добре живеться, скажемо так. А на війні можна щось виправити”, – сказав Олександр Мамалуй.

Він також розкритикував рішення судді Вищого антикорупційного суду зменшити заставу для Всеволода Князєва.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *