Новини

Робоча група не встановила доказів вчинення Ігнатовим “активних усвідомлених дій, спрямованих на набуття громадянства” рф: звіт ВККС

Вища кваліфікаційна комісія суддів України опублікувала звіт робочої групи з перевірки інформації про можливу наявність громадянства російської федерації у її голови Романа Ігнатова.

Звіт оприлюднений на сайті ВККС.

В звіті не робиться висновку щодо наявності зараз чи в минулому російського громадянства у Ігнатова, оскільки робоча група не встановила доказів вчинення Романом Ігнатовим «активних усвідомлених дій, спрямованих на набуття громадянства» рф.

Відкриті російські офіційні джерела інформації – сайт головного управління з питань міграції МВС рф та Федеральної податкової служби – не містять відомостей про наявність у Ігнатова паспорта рф та російського індивідуального податкового номеру.

Робоча група також не змогла “встановити правильність нумерації паспорта рф” стосовно наданого у листі Служби зовнішньої розвідки, як стверджується, номеру російського паспорту (6140 640912), який збігається з номером паспорту СРСР, який мав Ігнатов (614064 від 09.12.1986 р.).

Також робоча група не змогла встановити чи існував «вкладиш» до радянського паспорта Ігнатова, який би свідчив про набуття ним громадянства рф.

Детальніше зі звітом можна ознайомитись за посиланням.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *