Новини

Адвокат Гуджала оскаржує запобіжний захід Роману Гринкевичу: перебування під вартою або застава 500 млн грн

Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід Роману Гринкевичу у вигляді перебування під вартою до 17 березня з альтернативою у вигляді застави в понад 500 мільйонів гривень. Адвокати у справі не згодні з таким рішенням суду і подали апеляцію.

Про це пише Суспільне.

За словами адвоката Андрія Гуджала, дату засідання ще не призначено, разом з тим сам Роман Гринкевич під час виступу в суді заявив, що не розуміє змісту висунутих на його адресу звинувачень.

“З приводу якості товарів — насправді дуже смішно, оскільки я просто бачу, що слідчі та прокуратура не в курсі, як приймаються товари Міністерством оборони. Для того, щоб здати ту чи іншу одиницю товару, підприємство затверджує робочий зразок по цій одиниці, який згодом схвалюють кілька профільних департаментів і управлінь Міністерства оборони. В цьому залучені близько п’ятнадцяти представників як Збройних сил, так і Міністерства оборони та інших профільних структур. І все, що постачається, здається по чітко затвердженому зразку”, — сказав він, додавши, що не планував і не планує залишати територію України, а натомість збирається “відстоювати свою честь і доводити правоту”.

Нагадаємо, 22 січня на підставі ухвали суду в Одесі працівники Державного бюро розслідувань затримали сина бізнесмена Ігоря Гринкевича Романа Гринкевича, який ухилився від органів досудового розслідування.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *