Новини

Адвокат Хуторна, яку затримали в центрі Чернігова, сплатила заставу 800 тисяч гривень та вийшла з-під варти

Адвокат Світлана Хуторна, яку 5 січня затримали в центрі Чернігова за підозрою в отриманні неправомірної вигоди у 200 тисяч гривень, сплатила заставу 800 тисяч гривень та вийшла з-під варти. У Чернігівському апеляційному суді 24 січня прокурор хотів оскаржити рішення про заставу та просив запобіжний захід для адвоката у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє Суспільне.

Суд не задовольнив клопотання прокурора та залишив без змін рішення першої інстанції.

Нагадаємо, 36-річну адвоката підозрюють у тому, що вона на системній основі сприяла чоловікам призовного віку отримати статус непридатного до військової служби. Заручившись підтримкою членів військово-лікарської комісії одного з медичних закладів, вона вимагала від військовозобов’язаних від шести до семи тисяч доларів США неправомірної вигоди за оформлення необхідних документів.

Підозрювана на судовому засіданні сказала, що нині перебуває у декретній відпустці, бо її молодшій дитині два роки, а також, що “жодним чином немає стосунку до ЗСУ”. Вручену їй підозру вважає необґрунтованою.

“Мої дії кваліфікують як кримінальне правопорушення, однак я не погоджуюсь з такою кваліфікацією. Прокурори намагаються сумбурно, дистанційно розслідувати цю справу, проте на даний час підозра виписана тільки мені. Я не лікар, не член ВЛК, не головуючий комісії. Яким чином я можу впливати? Я не планую переховуватися й активно беру участь у всіх судових процесах для встановлення справедливості”, — сказала Світлана Хуторна.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *