Новини

У нього перевірили документи та зʼясували мету приїзду в прикордонну зону: адвокат Староста про Князєва на Закарпатті

Колишній голова Верховного Суду Всеволод Князев прокоментував своє затримання на блокпосту Солотвино.

Про це повідомляє Бабель.

За його словами, на блокпосту у нього перевірили документи та попросили проїхати до відділку.

“Після ретельної перевірки документів звʼязалися з НАБУ і зʼясували, що до мене немає претензій. Після цього я залишив відділ прикордонної служби” – зауважив Всеволод Князев.

Він додав, що рушив на Закарпаття відпочивати й планує продовжити відпустку, у яку пішов “за наказом Верховного Суду”.

Адвокат Іван Староста повідомив, що його клієнта не затримували. За його, у Князева перевірили документи та зʼясували мету приїзду в прикордонну зону. А прибув на Закарпаття він для оздоровлення в одному із санаторіїв. Після перевірки документів у прикордонників до нього не залишилося зауважень.

“У нього перевірили документи та зʼясували мету приїзду в прикордонну зону. Після зʼясування всіх питань, жодних зауважень з боку прикордонників до Всеволода Князєва не має”, – прокоментував ситуацію Іван Староста.

Адвокат Володимир Клочков пояснив навіщо його підзахисний вирушив на Закарпаття.

“Про те, що Всеволод Князєв хоче поїхати аби підлікувати своє здоров’я, він заявив під час останнього судового засідання. Він навіть забронював номер у санаторії. Під час того, як він прямував до санаторію, у нього на блокпосту перевірили документи і запитали, з якою метою він прямує в прикордонну зону”, – сказав Клочков.

Адвокат пояснив, що наразі прикордонна зона — 30-кілометровий буфер — має спеціальний статус, під час в’їзду в неї ретельно перевіряють документи та мету перебування. Після того як Всеволод Князєв надав усі пояснення, надав квитанцію про бронювання санаторію, його відпустили.

Клочков запевнив журналістів, що питань від прокурорів САП і детективів НАБУ до Князєва щодо цієї ситуації немає.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *