Новини

Павелка продовжують тримати за ґратами, але жодного разу навіть не принесли матеріали справи на ознайомлення: адвокат Бойко

Сергій Бойко, адвокат у справі президента Української футбольної асоціації Андрія Павелка, поскаржився на умови утримання підсудного у СІЗО.

Про це повідомляє Главком.

“На самому початку листопада минулого року слідство оголосило про завершення етапу досудового розслідування. З того моменту матеріали справи мають бути передані на ознайомлення.

Пройшло майже три місяці. Андрія Павелка продовжують тримати за ґратами, але жодного разу навіть не принесли матеріали справи на ознайомлення. Тобто просто тримають в СІЗО – без доказів вини, без доведеності у чомусь провини, без обґрунтування навіть з точки зору здійснення якихось слідчих заходів.

До нього жодного разу не приходив прокурор або слідчий. З ним не проведено жодної слідчої дій. Його навіть не допитали з приводу пред’явленої підозри”, – повідомив адвокат Бойко.

Нагадаємо, президент УАФ Андрій Павелко та генеральний секретар організації Юрій Записоцький є фігурантами справи про корупцію, пов’язану з виготовленням штучної трави для футбольних полів. Влітку обох фігурантів було відправлено до СІЗО.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *